Signováno nečitelně - Abstrakce

Olej na sololitu, 120x95 cm. Signováno vlevo nahoře nečitelně. Datováno 1967. Rámováno.

Nejdelší strana: 125 cm

Signováno nečitelně
123616. Abstrakce
Zbývá:7 dnů, 6 hodin
Konec dražby:26.09.2024 21:05:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 200 Kč