signováno Lebeděv - Žena se šátkem

Olej na plátně, 70x55 cm, signováno vlevo dole Lebeděv, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

signováno Lebeděv
12481. Žena se šátkem
Dražba ukončena:20.09.2017 22:33:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč