Signováno Kunz - Stromy

Olej na plátně fixovaném na sololitu, 28x41 cm. Signováno vlevo dole Kunz 77. Rámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

126568. Stromy
Dražba ukončena:20.10.2024 21:04:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč