signováno K. Tutter, značeno Hutschenreuther - Jelen

Porcelán, výška: 19 cm. Signováno K. Tutter. Značeno Hutschenreuther.

Pozn.: Mírně poškozeno.

signováno K. Tutter, značeno Hutschenreuther
301475. Jelen
Dražba ukončena:14.10.2019 20:24:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč