Signováno Ivo... - Komediant

Kombinovaná technika, 105x105 cm. Signováno vzadu Ivo... Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 116 cm

91685. Komediant
Dražba ukončena:30.03.2023 22:23:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč