Olej na překližce, 40x48 cm. Signováno vpravo dole Ivan F. 48. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 58 cm