Signováno Ilia - Létající koza

Olej na plátně, 45x55 cm. Signováno vpravo dole Ilia. Rámováno.

Nejdelší strana: 63 cm

118158. Létající koza
Dražba ukončena:23.06.2024 21:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 23.06.2024 21:03:32 766
500 Kč 20.06.2024 12:46:06 2412