Signováno Hubert Montarier - Ve městě

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Montarier 48. Rámováno.

Pozn.: Pravost díla se v tuzemsku nepodařila ověřit.

Nejdelší strana: 55 cm

154128. Ve městě
Zbývá:26 dnů, 19 hodin
Konec dražby:25.02.2026 22:27:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč