signováno Paul Hey - Středověké městečko

Litografie, 43x62 cm, signováno vlevo dole v tisku Paul Hey, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signováno Paul Hey
11772. Středověké městečko
Dražba ukončena:28.06.2017 20:45:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (28.06.2017 16:30:39) 2246