signováno Elly Strobach, značeno Royal Dux - Dívčí akt

Porcelán, výška 19 cm. Signováno Strobach König, značeno Royal Dux.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1908 – 2002
Umělkyně Elly Strobach König, navrhovala figurky pro porcelánku Royal Dux.

signováno Elly Strobach, značeno Royal Dux
86994. Dívčí akt
Dražba ukončena:07.12.2022 21:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč