signováno azbukou - Voják s knírkem

Olej na plátně, 64x49 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

signováno azbukou
308326. Voják s knírkem
Dražba ukončena:17.04.2021 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč