signováno azbukou - U chalup

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole azbukou. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signováno azbukou
29941. U chalup
Dražba ukončena:28.03.2019 22:00:18
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč