signováno azbukou nečitelně - Putování

Olej na plátně fixovaném na překližce, 68x97 cm. Signováno vpravo dole azbukou nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

vydraženo top
signováno azbukou nečitelně
80183. Putování
Dražba ukončena:26.06.2022 20:44:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč