signováno azbukou nečitelně - Odpověď záporožských kozáků sultánovi Mehmetovi IV.

Olej na plátně, 80x125 cm. Signováno vlevo dole azbukou nečitelně. Datováno 1935. Rámováno.

Nejdelší strana: 139 cm

vydraženo velký formát doporučujeme
signováno azbukou nečitelně
128206. Odpověď záporožských kozáků sultánovi Mehmetovi IV.
Dražba ukončena:10.11.2024 20:06:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč