signováno azbukou nečitelně - Loďky u skalnatého pobřeží

Olej na kartonu, 30x36 cm. Signováno vpravo dole azbukou nečitelně. Rámováno.

Nejdelší strana: 44 cm

signováno azbukou nečitelně
125183. Loďky u skalnatého pobřeží
Dražba ukončena:30.10.2024 21:36:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:75 000 Kč