monogramováno S - V Grünwaldu O Božím těle

Kresba, 19x12 cm, signováno vpravo dole S, datováno 1907, pasparta, zaskleno, vzadu název díla a razítko z výstavy v Mánesu 1947.

monogramováno S
1423. V Grünwaldu O Božím těle
Dražba ukončena:24.09.2014 21:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 23.09.2014 21:59:00 31