signatura nečitelná - Zimní potok

Olej na kartonu, 68x88 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

doporučujeme
signatura nečitelná
87477. Zimní potok
Zbývá:1 dnů, 20 hodin
Konec dražby:04.12.2022 20:07:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 200 Kč