signatura nečitelná

17341. Zasněžený můstek

popis: Olej na plátně, 59x99 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 28.03.2018 21:44:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 09.03.2018 14:14:17 3428
500 Kč 08.03.2018 13:50:04 831