signatura nečitelná - Vojáci při hře

Olej na plátně 43x63 cm, signováno vpravo dole nečitelně, datováno 16, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
15382. Vojáci při hře
Dražba ukončena:24.01.2018 19:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč