signatura nečitelná - V přístavu

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
84688. V přístavu
Dražba ukončena:25.09.2022 20:13:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč