signatura nečitelná - Údolí řeky

Olej na kartonu, 60x75 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
12364. Údolí řeky
Dražba ukončena:20.09.2017 20:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč