signatura nečitelná - U vřesoviště

Olej na kartonu, 26x36 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Karton vyboulen.

signatura nečitelná
84683. U vřesoviště
Dražba ukončena:25.09.2022 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč