signatura nečitelná

303994. Tání

popis: Olej na kartonu, 43x58 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 13.03.2020 20:12:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 13.03.2020 20:05:28 2695