signatura nečitelná - Tanečníci

Kombinovaná technika, 59x46 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

signatura nečitelná
100662. Tanečníci
Dražba ukončena:13.08.2023 20:45:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč