signatura nečitelná - Svatý Hubert

Sádra, 40x40 cm. Signováno nečitelně, datováno 1940.

Pozn.: Mírně poškozeno.

signatura nečitelná
99024. Svatý Hubert
Dražba ukončena:16.07.2023 21:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč