signatura nečitelná

61622. Stařenka v kožichu

popis: Olej na kartonu, 26x30 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Datováno 1920. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 27.06.2021 20:27:17

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 27.06.2021 20:22:17 243