signatura nečitelná - Soubor 4 grafických listů

Rozměry od 10x14 cm do 22x22 cm. Všechny signovány nečitelně. Rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

signatura nečitelná
22126. Soubor 4 grafických listů
Dražba ukončena:20.09.2018 21:00:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 04.09.2018 2:23:07 2467