signatura nečitelná

40842. Snopy

popis: Olej na kartonu. 42x61 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 26.02.2020 20:31:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 04.02.2020 19:16:33 6404