signatura nečitelná

40128. Skály

popis: Olej na sololitu, 82x68 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 30.01.2020 21:19:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 27.01.2020 23:45:12 6490