Olej na kartonu, 40x60 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Olej na kartonu, 40x60 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno, pod sklem.
pozn.: Dílo vyzrálého autora namalované v duchu fauvismu zaujme kompozicí, která vytváří zdání, jako by zobrazené postavy na sebe navzájem navazovaly a současně tvořily celek s okolní přírodou. Výrazná barevná paleta dokresluje celkový hluboký dojem, kterým dílo působí. Obraz je vhodně doplněn zvoleným rámem. Po určení autorství nepochybně značně stoupne hodnota díla.