signatura nečitelná - Setkání v lese

Olej na kartonu, 20x29 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

vydraženo top
signatura nečitelná
81146. Setkání v lese
Dražba ukončena:27.07.2022 22:12:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč