signatura nečitelná - Sedící akt

Nejdelší strana: 81 cm

Litografie, 55x41 cm. Signováno vpravo dole tužkou. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

vydraženo top
signatura nečitelná
111302. Sedící akt
Dražba ukončena:04.02.2024 21:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 02.02.2024 22:24:14 6147