signatura nečitelná

59136. Secesní busta dívky

popis: Keramika, celková výška: 58 cm. Signováno nečitelně.

Pozn.: Mírně poškozeno. Střední Evropa 1. pol. 20. stol.

zbývá: 7 dnů, 6 hodin

konec dražby: 19.05.2021 20:39:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 600 Kč