signatura nečitelná

304149. Satyrové a nymfa

popis: Olej na plátně, 41x30 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 23.03.2020 20:15:04

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 23.03.2020 20:10:04 4450