Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Datováno 1867. Rámováno.
Stav: Restaurováno, malba v místě poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 112 cm