signatura nečitelná - Řeka v lese

Olej na kartonu, 20x29 cm. Signováno vpravo dole signatura nečitelná. Rám, pasparta, sklo.

signatura nečitelná
53927. Řeka v lese
Dražba ukončena:17.12.2020 22:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 17.12.2020 20:23:16 1011
500 Kč 17.12.2020 18:15:19 4441