signatura nečitelná

67533. Prodavač melounů

popis: Olej na plátně, 72x61 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 17.10.2021 20:35:28

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč limit (17.10.2021 20:30:28) 468