signatura nečitelná - Portrét ženy s okružím

Olej na plátně, 38x35 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Středoevropský malíř 2. poloviny 19. století.

Nejdelší strana: 49 cm

signatura nečitelná
128349. Portrét ženy s okružím
Dražba ukončena:10.11.2024 21:21:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč