signatura nečitelná

65444. Portrét ženy

popis: Tempera, 40x29 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 19.09.2021 20:44:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč