signováno azbukou nečitelně - Portrét dívky

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x40 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno azbukou nečitelně
60051. Portrét dívky
Dražba ukončena:27.05.2021 20:59:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:9 500 Kč