František Votruba - Portrét dívky

Olej na překližce, 37x29 cm. Signováno vpravo dole Frank Votruba. Rámováno.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: 1895
Studoval UMPRUM (žák speciálky profesora J. Schikanedera) a absolvoval grafický kurz u prof. Karla. . V padesátých letech se jeho umělecká stopa ztrácí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

126215. Portrét dívky
Dražba ukončena:13.10.2024 20:34:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč