signatura nečitelná

59546. Pohled od Novotného lávky na Hradčany

popis: Lept s akvarelem, 29x38 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 13.05.2021 20:06:36

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 13.05.2021 20:01:36 6841