signatura nečitelná - Pohled na sv. Mikuláše

Olej na sololitu, 46x35 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 54 cm

signatura nečitelná
96042. Pohled na sv. Mikuláše
Dražba ukončena:04.06.2023 20:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč