signatura nečitelná - Podhorská vesnice

Olej na kartonu, 48x58 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Nejdelší strana: 78 cm

signatura nečitelná
153747. Podhorská vesnice
Zbývá:10 dnů, 1 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč