Alice Schmerber - Pod horami

Olej na plátně, 27x35 cm. Signováno vlevo dole A. Schmerber. Rámováno.

o autorovi: 1864 - 1954
Holandská malířka.

Alice Schmerber
57365. Pod horami
Dražba ukončena:01.04.2021 19:33:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč