signatura nečitelná - Písař

Olej na kartonu, 29x23 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
66369. Písař
Dražba ukončena:26.09.2021 20:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč