signatura nečitelná - Párové obrazy: Kytice růží a Kytice Karafiátů

Oleje na kartonu, oba: 38x28 cm. Signovány vlevo dole nečitelně. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

signatura nečitelná
300187. Párové obrazy: Kytice růží a Kytice Karafiátů
Dražba ukončena:22.08.2019 20:18:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč