signatura nečitelná - Odvrácený akt

Olej na plátně, 55x55 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
67501. Odvrácený akt
Dražba ukončena:17.10.2021 20:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:24 000 Kč