signatura nečitelná

67501. Odvrácený akt

popis: Olej na plátně, 55x55 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 17.10.2021 20:03:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 24 000 Kč