signatura nečitelná - Odvrácený akt

Olej na kartonu, 45x45 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

signatura nečitelná
19659. Odvrácený akt
Dražba ukončena:25.04.2018 20:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč