signatura nečitelná

63186. Oblaka nad poli

popis: Olej na plátně, 58x78 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.08.2021 20:20:30

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč